RAVNATELJICA: dr. sc. Iva Niemčić iva@ief.hr
POMOĆNIK RAVNATELJICE: dr. sc. Tvrtko Zebec zebec@ief.hr
TAJNICA: Sanja Lesić 01 4596700 lesic@ief.hr
UPRAVNO VIJEĆE:
dr. sc. Nevena Škrbić Alempijević (predsjednica) nskrbic@ffzg.hr
dr. sc. Grozdana Marošević grozdana@ief.hr
Ivan Milanović Litre
Anamarija Starčević Štambuk ams@ief.hr
dr. sc. Žarko Španiček zarko.spanicek@min-kulture.hr
ZNANSTVENO VIJEĆE:
dr. sc. Lidija Bajuk lidija@ief.hr
dr. sc. Naila Ceribašić naila@ief.hr
dr. sc. Jasna Čapo capo@ief.hr
dr. sc. Joško Ćaleta josko@ief.hr
dr. sc. Valentina Gulin Zrnić (predsjednica) gulin@ief.hr
dr. sc. Jelena Marković jelena@ief.hr
dr. sc. Grozdana Marošević grozdana@ief.hr
dr. sc. Irena Miholić irena@ief.hr
dr. sc. Iva Niemčić iva@ief.hr
dr. sc. Maja Pasarić maja@ief.hr
dr. sc. Ines Prica ines@ief.hr
dr. sc. Reana Senjković reana@ief.hr
dr. sc. Ana-Marija Vukušić anamarija@ief.hr
dr. sc. Antonija Zaradija Kiš zaradija@ief.hr
dr. sc. Tvrtko Zebec zebec@ief.hr
KNJIŽNICA: Anamarija Starčević Štambuk 01 4596702 ams@ief.hr
DOKUMENTACIJA: dr. sc. Koraljka Kuzman Šlogar 01 4596741 koraljka@ief.hr
IZDAVAŠTVO: Vesna Beader 01 4596743 vesna@ief.hr
PRAVNA SLUŽBA I SLUŽBENICA ZA ZAŠTITU OSOBNIH PODATAKA: Ivana Koržinek Hadžić 01 4596745 korzinek@ief.hr
RAČUNOVODSTVO: bacc. oec. Slaven Nikolić 01 4596740 slaven.nikolic@ief.hr
INFORMATIČKA SLUŽBA: mag. ing. el. Božidar Dragišić 01 4596744 bdragisic@ief.hr
SPREMAČICA: Ivana Vidas 01 4596700 ividas@ief.hr