RAVNATELJICA: dr. sc. Iva Niemčić   iva@ief.hr
POMOĆNIK RAVNATELJICE: dr. sc. Tvrtko Zebec   zebec@ief.hr
TAJNICA: Sanja Lesić 01/4596-700 lesic@ief.hr
UPRAVNO VIJEĆE:    
dr. sc. Nevena Škrbić Alempijević (predsjednica)   nskrbic@ffzg.hr
dr. sc. Grozdana Marošević   grozdana@ief.hr
Ivan Milanović Litre    
Anamarija Starčević Štambuk   ams@ief.hr
dr. sc. Žarko Španiček   zarko.spanicek@min-kulture.hr
ZNANSTVENO VIJEĆE:    
dr. sc. Lidija Bajuk   lidija@ief.hr
dr. sc. Naila Ceribašić   naila@ief.hr
dr. sc. Jasna Čapo   capo@ief.hr
dr. sc. Joško Ćaleta   josko@ief.hr
dr. sc. Valentina Gulin Zrnić   gulin@ief.hr
dr. sc. Grozdana Marošević (predsjednica)   grozdana@ief.hr
dr. sc. Irena Miholić   irena@ief.hr
dr. sc. Iva Niemčić   iva@ief.hr
dr. sc. Ines Prica   ines@ief.hr
dr. sc. Reana Senjković   reana@ief.hr
dr. sc. Ana-Marija Vukušić   anamarija@ief.hr
dr. sc. Antonija Zaradija Kiš   zaradija@ief.hr
dr. sc. Tvrtko Zebec   zebec@ief.hr
KNJIŽNICA: Anamarija Starčević Štambuk 01/4596-702 ams@ief.hr
DOKUMENTACIJA: dr. sc. Koraljka Kuzman Šlogar 01/4596-741 koraljka@ief.hr
IZDAVAŠTVO: Vesna Beader 01/4596-743 vesna@ief.hr
PRAVNA SLUŽBA I SLUŽBENICA ZA ZAŠTITU OSOBNIH PODATAKA: Ivana Koržinek Hadžić 01/4596-745 korzinek@ief.hr
RAČUNOVODSTVO: bacc. oec. Slaven Nikolić 01/4596-740 slaven.nikolic@ief.hr
INFORMATIČKA SLUŽBA: mag. ing. el. Božidar Dragišić 01/4596-744 bdragisic@ief.hr
SPREMAČICA: Jelena Novaković 01/4596-700 novakovic@ief.hr